bądź
superbohaterem
swojego zwierzaka

zasady

1.

Kup karmę Purina Dog Chow lub Cat Chow za min. 20 zł i zachowaj paragon

2.

Zarejestruj go na tej stronie, korzystając z formularza poniżej

3.

Odbierz nagrodę gwarantowaną - 2 bilety do kina Helios

regulamin

zarejestruj paragon

Przeciągnij i upuść wybrane przez Ciebie zdjęcie lub

DODAJ DRUGIE (OPCJONALNE) ZDJĘCIE

Przeciągnij i upuść wybrane przez Ciebie zdjęcie lub

Administratorem Twoich danych osobowych jest Nestle Polska SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 32. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia konkursu i realizacji postanowień jego regulaminu. Jeśli uzyskasz nagrodę lub złożysz reklamację, Twoje dane będą przetwarzane również w celu realizacji obowiązków prawnych związanych z wydaniem nagrody (rozliczenie podatku dochodowego) oraz na potrzeby rozpatrzenia reklamacji. W tym zakresie administratorem Twoich danych jest organizator konkursu – Albedo Marketing Sp. z o.o., ul. Góralska 3, 60-623 Poznań (kontakt: dane@albedomarketing.pl). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji o regułach przetwarzania Twoich danych na potrzeby przeprowadzenia konkursu znajdziesz Regulaminie.

poznaj karmy
purina

Purina Cat Chow
Z wysokiej jakości źródłami białka i naturalnymi składnikami. Zawiera Naturium, specjalne połączenie włókna z naturalnych źródeł.
Purina Dog Chow
Wykonana ze starannie wyselekcjonowanych składników i pełnych ziaren zbóż. Zawiera naturalne prebiotyki, które wspierają zdrowe trawienie Twojego psa.

masz pytania?
napisz do nas!